English

Eğitim Danışmanlığı

Firmaların içinde bulundukları sektörü, özel ihtiyaçlarını, yapı ve kültürlerini gözönüne alarak, o işletmeye yönelik eğitim seminerleri düzenler. Eğitim danışmanlığı alan firmalarda, çalışanların hali hazırda uyguladıkları yöntemlerin bilimsel karşılıklarını bulmaları, tamamlayıcı yöntemlerin farkına varmaları, işletmenin verimliliğini arttırır ve çalışanları firmaya bağlayarak yetişmiş iş gücü kaybına engel olur.

Bu hizmetlerin tümü, firma merkezli çalışma yöntemi benimsenerek yerine getirilir. İşletmeler, gerek yapıları, gerekse sektörleri gözönüne alındığında birbirlerinden çok farklı sosyo-kültürel ve ekonomik çizgidedirler. Bu yüzden, verilecek eğitim şeklinin, bilgi akışının, kullanılan örneklerin, anlatım tarzının o işletmenin özelliklerine göre düzenlenmesi alınacak eğitimin faydasını arttırmakta, katılımcıların daha kolay öğrenmesine ve sonuca gitmesine sebep olmaktadır.

Çalışanlarının kişisel ve mesleki gelişimlerini önemseyen firmalar, şirket içi veya dışı eğitim programlarıyla, kalite ve verimlilik artışıyla gelen rekabet gücü avantajından yararlanma şansını elde ederler. İçinde bulunduğumuz ekonomik süreç ve şartlar gözönüne alındığında rekabet gücü artışı, firmalar için kazanç artışıyla aynı anlamı taşımaktadır. Eğitim programları gerekliliği, firma için bu noktada önem kazanır. Artil’in amacı, eğitim ve iş dünyasının profesyonel isimleriyle bu hizmeti firmalara sağlamaktır. Konuyla ilgili firma ihtiyaçları belirlendikten sonra, firmaya özel eğitim programı oluşturulur ve organizasyonu yapılır. Eğitim sonunda yapılacak değerlendirme testleri eğitimin verimi ile ilgili bilgi alınmasını sağlar.

  Sayfa başına dön

İletişim

Danışmanlık Hizmetleri

Yıllık seminer takvimi

Site haritası

RSS

   

HERMES Yönetim Danışmanları ve Eğitim Merkezi dinamik, yeniliklere ve değişimlere açık, 0 hiyerarşi ve ekip ruhuyla çalışan çoğunluğunu konularında uzman eğitmenlerin oluşturduğu entellektüelitesi yüksek ve toplumun her zaman önünde olmayı ve kişisel kalitenin gerçekleştirilmesini hedefleyen bir kurumdur.

Copyright © 1998-2022 HERMES Yönetim Danışmanları ve Eğitim Merkezi. Gösterilen marka ve logo, HERMES Yönetim Danışmanları ve Eğitim Merkezi'nin tescilli markasıdır. Tüm hakları saklıdır. Bu internet sitesinin kullanıcıları HERMES Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar.