English

İnsan Kaynakları Danışmanlığı

Görev tanımlarına bağlı yetkinlik analizi

Kurumların hedeflenen performansa ulaşabilmesi için, kurum çalışanlarının gerekli bilgi ve beceriye sahip olması gerekmektedir. Belirlenen görev tanımı ve sorumluluklara en uygun adayların getirilmesi, kurumun hedeflerine paralel olarak yapılan yetkinlik ve yeterlilik analizi, adayların işe alım süreci, performans değerlendirmelerinin yapılması ve eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesi sonuç odaklı profesyonel yaklaşımımız ile yapılmakta ve müşterilerimize etkin bir şekilde hizmet sunmaktayız.

Performans yönetimi

Kurum çalışanlarının belirli bir dönemdeki başarısını ve geleceğe yönelik olarak gelişme potansiyelinin belirlenmesi amacıyla Performans Değerlendirme yöntemleri uygulanmaktadır.HERMES olarak; etkili performans standart ve hedefleri geliştirmek, kurumun verimliliğini arttırmak ve kurumlarda etkili olan bir performans değerlendirme sistemini ouşturmak amacıyla müşterilerimize üst düzeyde hizmet vermekteyiz.

Performans yönetimindeki hizmetlerimiz

  • Kurum Hedefleri Doğrultusunda Çalışanların Performanslarının Geliştirilmesi
  • Kurum Çalışanlarının Yönlendirilmesinde Yöneticilere Etkinlik Kazandırılması
  • Eğitim İhitiyaçlarının Tespit Edilmesi
  • Çalışanların Performanslarının Geliştirilip, Kurum Performans Grafiğinin Yükseltilmesi
  • Beklentiler Konusundaki Belirsizlikleri ve Endişeleri Azaltmak
  • İyi Performansı Pekiştirmek ve Dahada Geliştirmek
  • Ücretlendirme ve Ödül Standartlarını Saptamak
  • Kötü Performansı Belirlemek, Nedenlerini ve Çözüm Yollarını Ortaya Koymak, Başarısız Çalışanın Durumunun Yeniden Gözden Geçirilmesini Sağlamak

  Sayfa başına dön

İletişim

Danışmanlık Hizmetleri

Yıllık seminer takvimi

Site haritası

RSS

   

HERMES Yönetim Danışmanları ve Eğitim Merkezi dinamik, yeniliklere ve değişimlere açık, 0 hiyerarşi ve ekip ruhuyla çalışan çoğunluğunu konularında uzman eğitmenlerin oluşturduğu entellektüelitesi yüksek ve toplumun her zaman önünde olmayı ve kişisel kalitenin gerçekleştirilmesini hedefleyen bir kurumdur.

Copyright © 1998-2022 HERMES Yönetim Danışmanları ve Eğitim Merkezi. Gösterilen marka ve logo, HERMES Yönetim Danışmanları ve Eğitim Merkezi'nin tescilli markasıdır. Tüm hakları saklıdır. Bu internet sitesinin kullanıcıları HERMES Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar.